O Divoké kočce

Přes své mládí (má jen 25 roků), měla krásná Marlene Favela příležitost pracovat v různých médiích, tím získala důležité zkušenosti a nyní hraje svou první hlavní roli.

Co jsi dělala před vstupem do "Gata Salvaje"? 

V několikati telenovelách, podílela jsem se na “La Casa de la Playa”, “Mujeres Engańadas”, “Década”, “La Intrusa”, “Carita de Ángel” a “Entre el Amor y el Odio”. Také jsem uváděla dva televizní programy “Camarón que se Duerme” a “Meridiano X”, a dvě divadelní hry “Sueńos de Seductor”, s Adalem Ramonesem a “Sé Infiel y no Mires con Quién”, s Helenou Rojo.

A v kterém médiu se cítíš nejlépe, Marlene?

Mám vztah ke všem třem. Moderování mě baví, můžu být sama sebou a nemusím hrát žádnou roli. Pokud jde o divadlo, myslím, že opravdoví herci se formují tady. Nicméně rozhodně to, co se mi líbí nejvíc a čemu se chci věnovat po zbytek svého života - jsou telenovely. 

Proč se ti tak líbí?

Okouzlují mě "slaďáky", protože tě zvou snít, jseš příkladem pro lidi tvého věku sníš s postavami... Vždy jsem snila být známá v telenovelách a myslím, že Bůh, Televisa a Univisión mi dali příležitost se tím stát. Je zábavné hrát chudou dívka, která z lásky trpí pro svého prince, ale nejdůležitější je láska, kterou obdržíš od diváků.

Toto je tvá první hlavní role, cítila ses připravena, když ti to nabídli? 

Když hraješ hlavní roli, není důležité, jestli jsi dělal mnoho telenovel nebo jstli je tato první první. V telenovelách se stavá jako vždy máš dítě, zvykáš si na cestu. Nikdo není připravený hrát hlavní roli poprvé, učíš se při natáčení scén. V tomto povolání se nikdy nepřestaneš učit. 

A co se naučila Marlene Favela v Gata Salvaje?

Pro mě byla tato telenovela velmi důležitá, pomohla mi důvěřovat si ve všech smyslech,jak osobně, tak i profesionálně. Zkušenost pracovat mimo mou vlast Mexiko, byla tak báječná, jako hrát hlavní roli v příběhu, který rozesmál diváky celé Lantinské ameriky. Nyní jsem moc spokojená, ale také je pravda, že když jsem přišla do Miami, měla jsem obavy, a nakonec mě nikdo neznal a nikdy jsem hlavní roli nehrála. Nikdy nevíš, jak budou diváci reagovat, proto mě překvapilo, že se lidé na tuto telenovelu tak "chytli".

Jak se naskytla příležitost?

Když mi volali, nátáčela jsem v Mexiku "Entre el amor y el odio" (Mezi láskou a nenávistí). Nicméně,  v té době běžela v USA  "La intruisa" (Vetřelkyně), kde jsem hrála služku. Jedna osoba z Univisionu mě ve Vetřelkyni viděla a informovala se u Televisi a chtěla abych se podílela na natáčení "Gata Salvaje". I když jsem měla smlouvu k natáčení "Entre el amor y el odio", přizpůsobili se tomu a nechali mě jet do USA. Všechno se to stalo velmi rychle: ve Středu mi dali o tom vědět, v Pátek jsem letěla do Miami a v Pondělí se začalo natáčet 

Přeloženo z: https://echicas.i-net.com.mx/archives/2005/01/_marlene_favela.html