O Zorrovi

Jaké to bylo hrát roli Esmeraldy?

Jsem moc spokojená. Je to poprvé, co jsem dělala historický příběh pro televizi. Je to velký námět lásky, "průtok" vášní a  místa jsou úžasná. Navíc měla jsem příležitost žít v zemi jakou je Kolumbie.

Co nám můžete říct o hlavní postavě?

Okouzlila mě, protože jsem měla příležitost interpretovat velmi skutečnou ženu. Není typickou hlavní hrdinkou, která pláče pro všechno, je rozhodná žena, která si brání to, co si myslí a říká.

Představila jste si někdy sama sebe  jako hrdinku ze "Zorra"?

Ne, protože ona je největší hrdinka ze všech, "Zorro" je skutečný hrdina. Je to čest hrát roli, kterou již interpretovali hvězdy jako je Catherine-Zeta. Esmeralda mě moc naučila, protože jsem musela dělat to, co jsem jako herečka ještě nezkusila. Vždy jsem si chtěla vyzkoušet dobovou postavu a v této telenovele jsem se cítila jako skutečná princezna.

Líbilo by se Vám mít svého vlastního hrdinu ve skutečném životě?

Jasně, ale líbilo by se mi, aby můj hrdina neměl přestrojení, protože se mi líbí muži bez masky.

Máte už nějakého hrdinu ve svém životě?

(směje se) Mám mnoho hrdinů, počínaje mým otcem, mého snoubence (Jorge Kawaghi) a mnoho mých kamarádů, kteří jsou pro mě hrdinové.

Byla to veliká produkce?

Ano. Na scéně jsme měli extra 450 kostýmů, pirátské lodě byly speciálně pro to dovezeny z Německa.

Bylo nějaké zranění?

Ano. Bylo, moc zábavné, protože jsem se musela naučit šerm, dnes jsem už obratná. Dají mi šavli a všichni se dávají pozor. (směje se). Také jsem se naučila jezdit na koni.

Jaký byl váš vztah k Christianovi Meierovi?

Velmi hezký. Měli jsme profesionální přátelskou chemii, on je člověk, který se své práci věnuje svrchovaně a miluje to co dělá. Také je maximálně sympatický a moc jsme se bavili, měli jsme komunikaci velmi „přátelskou“ a to se odráží na obrazovce.

Chtěla jste být herečkou?

Nikdy. Chtěla jsem být právničkou a modelkou, abych si mohla zaplatit studium. Jednoho dne mi zavolal výkonný úředník z Televisi, aby mi nabídl stipendium na studia a já jsem objevila vášeň, kterou nikdy nechci nechat.

Měla jste mnoho práce, ale jak si užíváte svých krátkých prázdnin?

Líbí se mi extrémní sporty, vrhla jsem se na padák a bungee jumping. Čtu literaturu o metafyzice, to dělám často. Jsem milovnice videoher a poslouchám hudbu.

přeloženo z: https://www.aldia.cr/ad_ee/2007/septiembre/14/farandula1237934.html